O víťazke súťaže Miss Army Slovensko 2012 sa rozhodne v Partizánskom

Mesto Partizánske je jedným zo spoluorganizátorov novej originálnej súťaže Miss Army Slovensko 2012, ktorú vo štvrtok 5. apríla 2012 vyhlásila na tlačovej besede v Bratislave spoločnosť Qproduction. Šancu uspieť v súťaži majú profesionálky zo silových a bezpečnostných zložiek SR, ale i nadšené fanynky army svetu, vo veku 18 až 35 rokov.

 

 

Miss Army Slovensko je súťaž krásy, fyzických schopností, všeobecného rozhľadu, osobného šarmu, zmyslu pre humor a záujmu o svet army. Jej víťazka by mala byť krásna, drsná a nežná zároveň, zručná, fyzicky zdatná, rozhodná, neoblomná a taká, na ktorú budú „žiarliť“ i muži. Zároveň by si mala vedieť s nadhľadom a štipkou humoru poradiť s nástrahami a v situáciách, v ktorých ide o prirodzenú inteligenciu, šikovnosť, rýchlosť, presnosť a zdatnosť. V neposlednom rade by mala mať vzťah k army svetu – buď ako profesionálka alebo ako žena, ktorú zaujíma napríklad paintball, navštevuje strelnicu, absolvovala kurzy prežitia v prírode, zaujíma ju vojenská literatúra či filmy, prípadne zbiera uniformy alebo historické predmety súvisiace s ozbrojenými zložkami. Nehľadáme talenty pre módne prehliadky, ale nebránime sa tomu,“ uviedol  na tlačovej konferencii riaditeľ súťaže Dušan Rehánek. Ako dodal  odborný poradca súťaže Miroslav Minár, Miss Army Slovensko by mala byť žena príťažlivá zovňajškom a krásna zvnútra.

 

Záujemkyne z radov verejnosti aj silových a bezpečnostných zložiek SR (Policajný zbor, Záchranná zdravotná služba, Ozbrojené sily, Zbor väzenskej a justičnej stráže, Hasičský a záchranný zbor či colná správa) sa do súťaže môžu prihlásiť do 31. mája 2012. V internetovom hlasovaní, ktoré potrvá od 1. júna do 15. júla vyberie verejnosť 12 finalistiek a dve náhradníčky, ktoré potom čaká špeciálny program, vrátane týždňového akčného pobytu v horskom hoteli Granit. O držiteľke titulu Miss Army Slovensko 2012 sa rozhodne počas slávnostného galavečera, ktorý sa uskutoční na Deň ozbrojených síl SR, 22. septembra 2012, v Mestskej športovej hale v Partizánskom. „Vyvrcholenie tejto súťaže práve v našom meste nie je náhodné. Ponuku na spoluorganizovanie súťaže  som prijal nielen pre názov nášho mesta, ale aj oslavy výročí oslobodenia mesta, Slovenského národného povstania aj ďalších aktivít, organizovaním ktorých sa snažíme  posilňovať vlastenectvo a patriotizmus. Sme jediné mesto, ktoré má podpísanú zmluvu s Úniou vojnových veteránov SR a boli by sme radi, keby sme po Banskej Bystrici získali druhú pozíciu práve z titulu osláv dôležitých medzníkov v novodobých dejinách slovenského národa s akcentom kladeným na Ozbrojené sily SR, povedal primátor mesta Jozef Božik, ktorý je predsedom poroty súťaže Miss Army Slovenskom 2012. Ďalšími členmi poroty sú Valéria Nagyová zo spoločnosti Goodwill Publishing, generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Horského hotela Granit Stanislav Brečka i olympijská víťazka vo vodnom slalome Elena Kaliská.

Môže sa Vám ešte páčiť...